Paylaşım : BGR Filo    03.06.2020 0 Yorum

Filo Araç Kiralama Büyükşehir


Günümüzde küçük ve orta ölçekte işletmelerin tümü satış, pazarlama ve lojistik için binek araçlara ihtiyaç duyuyor. İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm araçları satın almaları yerine daha avantajlı bir tercih olan filo araç kiralama hizmeti gittikçe gelişmektedir.

Filo Araç Kiralama Nedir?

Filo araç kiralama; küçük ve orta büyüklükte işletmelerin ulaşım ihtiyaçlarını gidermek için en az 1 yıl olmak üzere araç kiralamasıdır. Filo kiralama hizmeti kapsamında işletmeler satın alma maliyetleri olmadığı gibi araç bakım ve onarım giderleri için ekstra ücret ödemiyor. Filo kiralama ile araçların yatırım riski, satın alma maliyeti, bakım ve onarım maliyetleri gibi giderler firmaya aittir. Kiralanan araçların yalnızca yakıt giderleri kiracıya aittir. Bu neden işletmelerin ulaşım ihtiyaçlarını gidermek için araç kiralama alternatiflerini değerlendirmeleri finansal olarak avantajlı bir tercihtir.

Filo kiralama işletmelerin araç ihtiyaçlarını gidermek için günümüzde Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. Karlı bir tercih olan filo kiralama hizmeti gelişim göstermeye devam ederek işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm araçları teslim ediyor. Filo kiralama kapsamında istediğiniz tüm marka ve modelleri yıllık sürelerle kiralayabilirsiniz.

Filo Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Filo araç kiralama işletmelerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alternatif olarak gelişim göstermeye devam ediyor. Araç satın almak ve kiralamak konusundaki farklara baktığımız zaman ilk olarak çok sayıda ulaşım aracına ihtiyaç duyan işletmelerin hepsini satın alması zordur. Yatırım riski ve satın alma maliyetleri açısında filo araç kiralama oldukça avantajlıdır. Araç satın almak ve kiralamak açısında bakıldığın ikinci değer kaybının firmaya ait olması da işletmeler için daha karlı bir yaklaşımdır.

Filo araç kiralama ile araçların bakım ve onarım giderleri size ait değildir. Aynı zamanda lastik gibi ek ücretler ödemeden yıllık süre ile araçlarınızı kullanabilirsiniz. İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm ticari araçlar, arazi araçları ve ekonomik araçlar teslim edilmektedir. İstenilen markanın ve modelin tercihe bırakılması ile birlikte sadece yakıt giderleri ile araçlarınızı kullanabilirsiniz. Araçların bakım giderleri, kasko giderleri ve diğer maliyetlerinin tümü firmaya aittir.

Filo Kiralama Süreleri Ne Kadar?

Filo araç kiralama için basit bir tanım yapılacak olursa işletmelerin ulaşım ihtiyacını giderecek araçları temin etmektedir. Bu nedenle filo araç kiralama süreleri yıllık olarak belirlenir. Araç kiralama süresini tercihinize bağlı olarak 12 ay ve 48 ay olabilir. Yıllık araç kiralama ile araçların giderleri için ek ücret ödemeden aylık ödemeler yaparak ulaşım ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kısa dönem ve uzun dönem tüm araç kiralama hizmetlerinde istediğiniz modeli tercih edebilir dilerseniz şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

Kiralama Fiyatına Neler Dahildir?

Filo araç kiralama için seçenekleriniz oldukça çeşitlidir. Ticari araçlar, arazi araçları ya da ekonomik araçlar tercih edebilirsiniz. Tüm marka ve modeller isteğiniz doğrultusunda teslim edilmektedir. Dilerseniz şoförlü araç kiralama alternatifini tercih edebilirsiniz. Hizmetler kapsamında fiyatlar tercih edeceğiniz araçlara göre değişiklik göstermektedir. Lüks ya da ekonomik araçlar tercih edebilirsiniz. Fiyat belirleme aşamasında kilometre sınırı da fiyatları değiştiren etkenlerden biridir. Kilometre sınırı belirledikten sonra aşım yapmanız halinde kilometre aşım bedeli ödemeniz gerekiyor.

Fiyatlar tercih edeceğiniz hizmetlere göre belirlendikten sonra aldığınız aracın yakıt giderleri size ait olacaktır. Aylık ödemeler ile belirli bir süre için kiraladığınız aracın diğer giderleri ise firmaya aittir. Kasko, periyodik bakım, lastik ve muayene gibi giderler için ek ücret ödemeden aracınızı kullanabilirsiniz. İşletmelerinizde araç giderleriniz bir maliyet söz konusu olmadan daha karlı bir tercih yapabilirsiniz.

Bakım Giderleri İçin Kiracı Ücret Ödüyor Mu?

İşletmelerin ulaşım ihtiyaçları için avantajlı bir tercih olan Filo araç kiralama ile satın alma maliyetleriniz olmadan aracınızı kiralayabilirsiniz. Filo kiralama ile yatırım riski, kasko giderleri ve lastik gibi ek ücret giderlerinin tamamı firmaya aittir. Aynı zamanda kiraladığınız aracın tüm bakım ve onarım giderleri de firmaya ait olacaktır. Filo kiralama tercihiniz ile aylık ödemeler dışında sadece yakıt giderleri firmaya ait değildir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*