Paylaşım : BGR Filo    01.06.2020 0 Yorum

Kampanyalı Araç Kiralama


Büyük ve küçük işletmeler araç ihtiyacını karşılamak için kiralama hizmetini göz önünde bulunduruyor. Daha avantajlı geldiği için işletmelerin tercihi bu yönde oluyor. Özellikle de kampanya imkanları dahilinde daha da avantajlı hale gelirsiniz. Şöyle ki:

 • Zaman zaman birkaç araca özel kampanyalar düzenlenir.
 • Kampanyalı fiyatlar üzerine kiralama imkanlarından faydalanmanız sağlanır.
 • Son derece makul fiyatlardan kiralama hizmeti almanız söz konusudur.

Bunun için filo kiralama şirketleri arasından kampanyalarını sıralayanlar tercih edilmeli. Mesela BGR Filo hepsinin arasında dikkatleri üzerine çekmiştir. Öyle ki özel kampanyalarını gözler önüne serer. Hepsine dair tüm şartları sıralar. Müşterilerin bilgi sahibi olmaları ve kampanyalar eşliğinde hizmet almaları uzun sürmez.

Kampanyalı Araç Kiralama Bedeli

Filo kiralama şirketleri araçlara ilişkin farklı fiyat aralıklarına sahip. Gerek kendi kar hesaplamalarına gerekse araçların özelliklerine göre ücretlere karar verilir. Bu aşamada kampanyalar da dikkate alınır. Neticesinde ise:

-Mevcut Fiyatlar: İlk etapta modelleri değerlendirmeye alabilir ve aralarından istediğinizi seçebilirsiniz. Manuel, otomatik, dizel ya da sedan gibi çeşitli özellikler üzerine araçların hepsi sıralanacaktır. Ve hepsine dair aylık ücretler ifade edilmiştir.

-Kampanyalı Fiyatlar: Mevcut fiyatlar üzerine kampanya uygulayanlar da bulunuyor. Mesela BGR Filo bunlar arasında başı çeker. Kampanyalı fiyatlar dahilinde avantajlı olmanıza olanak sağlar. Nitekim fiyatlar cep yakmayacak şekilde sergilenir ve müşterileri fazlasıyla memnun eder.

Filo Kiralama Şirketlerinde Kampanyalar

Filo kiralama şirketleri gerek hizmetlerine gerekse araçlarına ilişkin ayrı kampanyalara sahiptir. Örneğin BGR Filo tarafından rezervasyon işlemlerine özel olarak kampanyalar sergilenir. Adı üstünde rezervasyon yaptıranlar kampanya dahilinde ki fiyatlar ile hizmet almaya başlar. Bunun yanı sıra:

 • Aya özel bazı araçlar için kampanyalar sıralanır.
 • Aylık araç kiralama bedeli kampanyalı olacak şekilde sergilenir.
 • Makul fiyatlardan kiralama hizmeti almanız söz konusudur.

Mesela bu şekilde Passat ya da Renault için sık sık kampanyaların düzenlenmesi dikkatlerden kaçmıyor. En çok talep gören araçlara ilişkin kampanyalar sergilenir. Ve müşteriler kampanyalı fiyatlar üzerine hizmet almaya başlar. Normalde de avantajlı gelen kiralama hizmeti, kampanyalar dahilinde cep yakmaz. Aksine son derece makul ücretler karşılığında hizmetten faydalanmanız sağlanır.

Filo Kiralama Şirketleri İletişim

Gerek araç kiralama gerekse kampanyalara dair tüm merak ettiklerinizi öğrenmeniz mümkün. Bunun için iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. Filo kiralama şirketleri iletişim bilgilerini açıkça sunar ve müşterilerine pek çok konuda bilgi verir. Mesela BGR Filo tarafından sıralanan iletişim seçenekleri:

 • Çağrı merkezi
 • E-posta adresi

İstediğiniz servis üzerinden iletişime geçmeniz mümkün. Bu şekilde kiralamaya uygun olan araçlardan anında haberdar olursunuz. Aylık ve yıllık ücretlerini kısa sürede değerlendirmeye başlarsınız. Haricinde kampanyalara ilişkin merak ettiklerinizi netleştirmeniz uzun sürmez. Böylece şirketin kiralama imkanlarından kısa süre içerisinde faydalanmanız mümkün olacaktır.

Filo Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Filo kiralama şirketleri tüm araç seçeneklerini arka arkaya sıralamaya özen gösterir. Başta modelleri üzerinden hepsinin görselleri sıralanır. Mesela Renault Symbol, Fiat Egea ya da Peugeot 301 şeklinde çeşitli modeller gözler önüne serilir. Ve hepsinin görselleri sayesinde tercihte bulunmanız uzun sürmez.

Ekonomik, orta ya da lüks olmaları da dikkate alınabilir. Kısacası araçlara ilişkin pek çok alternatif mevcut durumda. Mesela motor ile güç tercihleriniz göz önünde bulundurulur. Haricinde:

 • Yakıt için dizel ya da benzinli tercih edilebilir.
 • Kasa için sedan veya ticari gibi alternatiflere yer verilir.
 • Manuel veya otomatik vites tercihinde de bulunmanız mümkün.

Tüm bu ayrı özellikler üzerine araçları değerlendirmeniz uzun sürmez. Haricinde hepsine yönelik aylık ücretler sıralanır. Yani bütçenize üzerinden seçiminizi yapmanız beklenir.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etmek isteyenlere avantajlı geldiği açık durumda. Mesela şirketine araç temin edenler operasyonel işler için ekstra zaman ayırmak zorunda kalmaz. Bu alan için ekstra eleman bulundurması da gerekmez.

Ek masraflardan uzak durmanız söz konusudur. Mesele vergi ödemeleri ve sigortalar bunlar arasında. Muayene ve bakım gibi tüm masraflar kiralama yapan firma tarafından ele alınmaktadır.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*