Paylaşım : BGR Filo    07.06.2020 0 Yorum

Oto Filo Kiralama


Şirketler araç ihtiyaçlarını gidermek için öz kaynaklara başvurur. Bu şekilde satın alma ya da kiralama seçenekleri üzerinde durulur. Öz kaynakların azalmaması adına daha çok araç kiralama filo imkanları dikkate alınır. Çünkü:

  • Satın alma ile arasında ciddi bir fiyat farkı bulunuyor.
  • Ek masraflar kiralık araçlarda şirkete ait değil.
  • Ayrı bir departmana ve elemana ihtiyaç duyulmaz.

Kısacası birden fazla avantaja sahip olduğu için filo kiralama öne çıkmıştır. Özellikle de öz kaynaklarını korumak isteyen şirketlerin tercihi bu yönde oluyor. Araç ihtiyaçlarını ekonomik yollarla çözmek isteyenlere yüzlerce filo firması eşlik eder. Aralarında en tecrübeli ve hızlı olanlar hangileri sorusuna karşılık ise BGR Filo ile tanışmanız uzun sürmeyecektir.

Filo Kiralama İçin Sıralanan Araçlar

Araç kiralama filo tercihinde bulunanlar onlarca model sergilenir. Hepsinin görünümleri ele alınır ve istediğinizi seçmeniz beklenir. İlk etapta marka arkasından da özellikler sıralanır. BGR Filo sayesinde aralarından istediğinizi seçmekte zaman kaybetmezsiniz. Mesela:

-Araç Markaları: Mercedes C 200 D, VW Passat, Volkswagen Polo ya da Fiat Egea gibi çeşitli modellere yer verilmiştir. Yukarıda belirttiğimiz üzere hepsinin görünümleri sergilenir ve tercihte bulunmanız uzun sürmez.

-Araç Sınıfları: Ayrı sınıflar olarak sıralanmalarına da özen gösterilmiştir. Mesela ekonomik bunlar arasında. Haricinde orta ya da lüks tercihinde bulunabilirsiniz. Yine bu sınıflar üzerine farklı fiyat aralıkları belirlenir. Müşteriler hem özel zevklerine hem de bütçelerine göre seçimini yapar.

Filo Kiralık Araç Özellikleri

Fiyatlara etki eden birkaç faktör bulunuyor. Araç kiralama filo için marka, model ve sınıf tercihinde bulunanlar bu faktörler ile karşı karşıya kalır. Mesela hepsine dair 1.3 ya da 0.9 şeklinde motor gücü ifade edilmiştir. Devamında gelenler ise:

  • Yakıt: Yine isteğiniz üzerine benzinli ya da dizel olacak şekilde yakıt tipini belirlemeniz mümkün olacaktır.
  • Kasa: Yakıt gibi birkaç alternatif kasa üzerinden de sergilenir. Mesela sedan, ticari ve hatchback olarak hepsi gözler önüne serilmiştir.
  • Vites: Son olarak vites ele alınabilir. Kimileri otomatik kimileri manuel olacak şekilde vites tercihinde bulunmakta.

Bu hususlar üzerine araçlardan seçiminizi yapmanız uzun sürmez. İşletmeye en uygun aracı kısa sürede seçer ve rezervasyona geçebilirsiniz. Talepler fazla olduğu için ilk etapta araç için rezervasyonlarınızı sunmanız en doğrusu olacaktır.

Filo Kiralık Araçlara Özel Kampanyalar

Araç kiralama filo için kampanyalarını sıralamaya devam eden firmalar da mevcut. Yine BGR Filo tarafından kampanyaların sık sık duyurulması dikkatlerden kaçmıyor. Hepsinin şartları sıralanıyor ve müşterilerin kampanyalar eşliğinde harekete geçmeleri uzun sürmüyor. Örnek vermek gerekirse:

  • Rezervasyon işlemleriniz üzerine kampanyalara dahil olabilirsiniz.
  • Kampanyalı araçları tercih edenler avantajlı hale gelecektir.

Öyle ki kampanyalı araçların kiralama bedeli son derece makul tutulmuştur. Hal böyle olunca hem büyük hem de küçük işletmelerin dikkatinden kaçmaz. İşletmeler öz sermayelerini dikkate alarak indirimler ile harekete geçer. Yani daha ekonomik fiyatlardan araç ihtiyaçlarını gidermeleri sağlanır.

Filo Kiralık Araç Ücretleri

Ücretlerin değişmesine neden olan pek çok husus bulunuyor. Mesela aracın modelinden markasına birden fazla faktör ele alınır. Araç kiralama filo için önce hepsini değerlendirmeniz ve aylık ücretlerini dikkate almanız uzun sürmez.

Net bir fiyat almanız da mümkün olacaktır. BGR Filo iletişim servislerini baştan sunar ve müşterilerine merak ettikleri hususlarda bilgi verir. Mesela fiyatlar merak edilen konular arasında başı çeker. Aylık ya da yıllık fiyatları bu yolla değerlendirmeniz uzun sürmeyecektir. Teklif alan müşterilerin onayına bağlı olarak teslimin gerçekleşmesine özen gösterilir.

Oto Filo Kiralama Teslimi Hakkında

Yukarıda belirttiğimiz gibi teklif almanız ve kabul etmeniz halinde kiralama hizmeti devreye girer. Bu aşamada taraflar arasında sözleşme hazırlanır. Sözleşme şartlarına uygun olacak şekilde teslime geçilir. Filo araç teslimine ilişkin:

  • İsteyenler merkez ofise gelerek araçlarını alabilir.
  • İsteyenler bulundukları konuma aracın teslim edilmesini isteyebilir.

Müşterilerin taleplerine bağlı olarak teslim işlemi tamamlanır. Bu şekilde işletmelerin araç ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılanmış olur.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*