Paylaşım : BGR Filo    04.06.2020 0 Yorum

Renault Filo Kiralama Fiyatları


Renault kiralama şirketlerinden biri olarak 2015 yılından bu yana araç kiralama alında hizmet sunuyor. Yerli üretime verdiğimiz destekten dolayı özellikle Renault araçlarıyla çalışmayı tercih etmekteyiz.

BGR Filo İsmi?

Biz kimiz? Otomotiv sektörü tüm dünyada odluğu gibi ülkemizde de büyük bir pazara sahiptir. %11 oranında olan araç kiralama hizmetleri bu pazarın içindeki önemli hizmetlerden biri.

Son dönemlerde artan bir araç kiralama eğilimi söz konusu. Özellikle firmalar araç satın alma yerine sıklıkla araç kiralama yoluna gidiyorlar.

Firma olarak bu alana 2008 yılında bilişim ve teknoloji alanında giriş yaptık. 2015 yılına geldiğimizde dijital platformda alt yapısı olan güvenle hizmet alımını sağlayacak otomotiv sektörüne giriş yaptık. Araç kiralama hizmetlerini yakından takip ederek bu alanda daha iyi hizmet verme adına her zaman bir adım sonrasını palandık. %40 bir büyüme göstererek daha fazla kişiye ve kuruma ulaşmayı başardık.
2020 yılında devlet ihalelerine girerek müşteri potansiyelimizi %30 arttırmayı başardık.

Neden Biz?

Firma olarak özellikle yerli üretim ve yerli araç kullanımına önem veren bir özelikteyiz. Sektörün bu anlamda ihtiyaçlarını her zaman yakında takip ederek son gelişimleri incelemeye devam ediyoruz.

%40 büyüme oranıyla sektöründe daha iyi hizmet sunmak adına her zaman yenilikler içinde olmayı tercih ediyoruz. Bu da bizi bir adım öne çıkarmakta. Büyüme içinde özellikle tercihimiz yerli üretime destek olmak oldu. Renault kiralama hizmetimiz de üretimi arttırılan yerli üretime destektir.

Ülkemizde ciddi atılımların yapıtlığını da biliyor ve bu atılımları da yakında takip ediyoruz. TOGG yerli otomobil üretimine başlandı. 2026 yılında piyasaya çıkarılması beklenen otomobiller için firma olarak ön hazırlıklarımızı yaptık ve planlarımız içinde 200 araç siparişi oluşturuldu.

Hizmet Politikamız

Renault kiralama tercihimizden de anlayacağınız gibi her zaman yerli üretime, yerli araçlara ve kaliteye önem veriyoruz.

Talepleriniz doğrultulusunda dilediğiniz aracı kiralama şansına da sahip olmaktasınız. Firmamız bünyesinde her talebi karşılayacak bir alt yapıya sahibiz. Önceliğimiz yerli üretim araçları olmaktadır. Bunun dışında sizin talebiniz olan her model ve renkte de aracı kiralama talebinde bulunabiliyorsunuz.

Renault kiralama gibi tüm araçların kiralama işlemine internet üzerinden, çağrı merkezinden ya da merkez ve şube ofisimizden yapabilmektesiniz

  • Kiralama sözleşmesini yapmamızdan itibaren firmamızın hizmet kalitesinden yararlanarak araç kullanımına başlıyorsunuz.
  • Dijital ortamda aracın her zaman kontrolü sizin elinizde,
  • Anlık yaşadığınız sorunları çözme konusunda sorun yaşamıyorsunuz,
  • 24 saat boyunca bize ulaşma şansınız bulunuyor,
  • Teknik destek konusunda yardım alabiliyorsunuz
  • Aracın mevsimsel teker değişimi tarafımızca olması gerektiği tarihlerde yapılmakta,
  • aeacınıza ait tüm vergiler zamanında tarafımızca yapılmakta size aracın keyfini sürmek kalmakta,
  • Ankara için 24 saatte Ankara dışı için 48 saat içinde yedek araç ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz İller

Araç karalamak istiyorsunuz ama Ankara ya da İstanbul’da değilsiniz? Bizimle çalışmanız halinde hangi ilde olduğunuz problem olmaktan çıkıyor. Türkiye’nin dört bir yanına araçları ulaştırma hizmeti sunabiliyoruz.

Alt yapımızın güçlü olması sayesinde 81 ile hizmet sunabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve talebinizi iletmek.

Nasıl Araç Kiralayabilirsiniz

Renault kiralama işlemine başlamak istiyorsunuz. Öncelikle yapmanız gereken bize iletişim kanallarımızdan uygun olan biriyle ulaşmak.

İkinci aşama aracınızı seçmek. Renault araçlar içinde dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sayfamızda olmayan bir model de tercih edebilmektesiniz. Bize iletmeniz yeterli.

Sözleşmeyi yapıyoruz ve aracı size teslime diyoruz. Araç teslimine kadar geçen süre içinde bizimle iletişiminiz her daim devam ediyor. Tekrar kiralama işlemi yapmak istediğinizde müşteri bilgilerinize hemen ulaşarak sizlere yeniden hizmet sunumunu sağlıyoruz.

Bize Ulaşabileceğiniz Adresler

BGR filo olarak merkezimiz Ankara’da bulunmakta. İstanbul’da bir ofisimiz yer alıyor. Ankara ve İstanbul adreslerine web sayfamızdan ulaşabilmektesiniz. Dilerseniz çağrı merkezi üzerinden de adres bilgisi alabilirsiniz.

Bir diğer iletişim kanalı çağrı merkezi. Alanında uzman ekibimiz 24 saat boyunca telefonun diğer ucunda sizlere yardım için bekliyor. Son olarak web sayfamızdan mail adresi üzerinde ede bizlere ulaşma şansınız bulunuyor.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*