Paylaşım : BGR Filo    06.06.2020 0 Yorum

Renault Megane Filo Kiralama Fiyatları


Renault Megane en çok tercih edilen kiralık araç modellerinden bir tanesidir. 1.5 motor gücüne sahip olan araç dizel yakıt ile çalışır. Otomatik vites sayesinde rahat ve konforlu bir yolculuk sunan Renault Megane 110 HP güce sahiptir. Sedan kasaya sahip olan bu araç son derece ekonomiktir. 3.650 TL ile aylık olarak bu aracı kiralayabilirsiniz. Araç kiralama için bu aracı tercih edebilirsiniz. Firmamız şimdi yalnızca şirketlere kiralık olarak araç verse de 2021 yılında bireysel olarak da araç kiralamaya başlayacaktır. Araç kiralama yapabilmek için öncelikle kiralama formu doldurmanız gerekir. Renault megane filo kiralama müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilir.

Renault Megane Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Renault megane aracı müşteriler tarafından en çok kiralama talebi oluşturulan araçların başında gelir. Bu aracı kiralayabilmek için 3 farklı seçenekten yardım alabilirsiniz. Araç kiralaması gerçekleştirebilmek için şu adımlardan destek alabilirsiniz;

 • Mail adresi üzerinden firmamıza ulaşarak araç kiralama için talep oluşturmanız mümkündür.  Firmamıza mail üzerinden ulaşabilmek için destek@bgrfilo.com adresine mail atmanız gerekir. Daha sonrasında aracın fiyat teklifi ve diğer detaylarına oldukça kolay şekilde ulaşma imkanına sahip olursunuz.
 • Bgrfilo.com adresine ulaşarak araç kiralama için sunulan seçenekler arasından Renault megane seçebilir ve daha sonrasında ise bu araç için oluşturulmuş olan kiralama formunu doldurarak aracı belirttiğiniz tarihler arasınsa kiralayabilirsiniz.
 • 0850 302 92 92 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezine ulaşabilir ve kolay şekilde kiralama talebi oluşturabilirsiniz.

Yukarıda yer alana adımları sırası ile uygulayarak istediğiniz araç modelini sorunsuz şekilde kiralayabilirsiniz. Araç kiralama konusunda doğru adımları atmak son derece önemlidir. Renault megane filo kiralama yapabilmek için bu işlemlerden istediğiniz bir tanesini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Renault Megane Filo Kiralama İçin Ne Kadar Ödenir?

Renault megane filo araç kiralaması yapabilmek için öncelikle firmamızı online olarak ziyaret etmeniz gerekir. Firmamız bünyesinde birçok farklı modle, merka ve renge sahip olan araç kiralaması gerçekleştirir.

Oldukça çeşitli araç modelleri sunan firmamız içerisinde en çok tercih edilen araç Renault Megane aracıdır. Bu aracın aylık kirası ise 3.650 TL olarak belirlenmiştir. Araç motoru 1.5, gücü 110 HP, yakıtı dizel kasası ise sedandır.

Araç otomatik vitese sahiptir. Bu nedenle de son derece konforlu ve kolay bir kullanımı vardır. Son derece ekonomik olan aracı aylık olarak kiralamanız mümkündür. Araçlar günlük ya da haftalık olarak kiralanmaz. Renault megane filo kiralama için hem ekonomik hem de konforlu bu araca aylık kira bedeli olarak 3.650 TL ödemeniz gerekir.

Renault Megane Filo Kiralama Avantajları

Araç kiralama hakkında merak edilen birçok soru vardır. Araç kiralamanın avantajlı olup olmadığı da büyük merak konusu olan sorulardan bir tanesidir. Renault Megane filo kiralama avantajları şu şekildedir;

 • Motorlu taşıtlar vergisi ram zamanında ve eksiksiz bir şekilde firmamız tarafından yapılır ve bunu düşünmek durumunda kalmazsınız.
 • Olası bir arıza ya da hasar durumunda web sitemizden yan da çağrı merkezimizden ihtiyacınız olan her saatte bize kolay şekilde ulaşma imkanına sahip olursunuz.
 • Aracın periyodik bakımları da firmamız tarafından yetkili servise ulaşılarak randevu alındıktan sonra kolay şekilde bakım ve onarımı gerçekleştirilir.

Renault megane filo kiralama avantajları yukarıda yer aldığı gibidir. Bu avantajlı özelliklere sahip olması nedeni ile megane filo kiralama müşteriler tarafından sıkça tercih edilir.

Renault Megane Filo Kiralama Formu

Renault megane filo kiralama işlemi için öncelikle bir form doldurmanız gerekir. Araç kiralama formunda şu bilgileri vermelisiniz;

 • TC no / vergi no
 • İsim ve soy isim
 • Telefon numaranız
 • E – posta adresiniz
 • İlgilendiğiniz araç türü ve mesajınız

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak firmanın bünyesinde yer alan ve kiralamak istediğiniz araç için kiralama formu oluşturabilirsiniz. Kiralama formunu doldurduktan sonra aracınızı sorun yaşamadan teslim alabilirsiniz.

Aracınızı merkezimize gelerek direkt teslim alabilir ya da bulunduğunuz konumun adresini firmamıza vererek bir yetkilinin aracı size teslim etmesini sağlayabilirsiniz.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*