Paylaşım : BGR Filo    01.06.2020 0 Yorum

Renault Symbol Filo Kiralama Kampanya


Renault symbol filo kiralama şirketi olarak firmamız üzerinden birden fazla araç kiralama hizmeti satın alabilmektesiniz. Kalite ve güvenin buluştuğu nokta olarak her zaman müşterilerimizin memnun hizmet almasını sağlama yolunda yeniliklerimize devam ediyoruz.

BGR Filo Hakkında

Biz kimiz diye merak edenler için öncelikle kısaca kendimiz hakkında bilgi verelim. Hangi firmayla çalıştığınızı bilmeniz önemli.

2008 yılında sektöre giriş yaptığımızda öncelikle bilişim ve teknoloji alanında hizmet sunmaya başladık. Bu alanda birçok projeye imza attık.

2015 yılına geldiğimizde dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir pazar olan otomotiv sektörünü de hizmet ağımıza ekledik. Teknoloji ve otomotivin birleşmesinden yola çıkarak araç kiralama hizmetine başladık.

Bu alanda tüm yenilikleri yakından talip ederek bünyemiz içinde %40 bir büyümeye giderek daha iyi hizmet sunmayı hedefledik. Bu büyüme içinde 2020 yılı içinde de devlet ihalelerine katılmaya başladık. %30 bir müşteri artışı odluğunu belirtelim.

Yerli üretime her zaman önem verdik. Bu nedenle bünyemizde Renault symbol filo kiralama hizmeti satın alabilmektesiniz.

Hizmet Alımlarınız

Renault symbol filo kiralama şirketlerin tercihi olan bir işlemdir. En uygun fiyata kiralama yapılacak araçlardan biri olma özelliğine sahiptir. Tasarım olarak şık bir tasarımı olduğunu söylemeliyiz. Sürüş kolaylığı bulunuyor. Benzinli yakıta sahip olan araç manuel vitestir. 2019 model aracı web sayfamızdan da inceleme şansına sahipsiniz.

Renault symbol filo kiralama talebinizi bize iletmek için birçok yöntem bulunmakta.

 • Çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz,
 • Web sayfamız üzerinden direk kiralama sözleşmesi yapabilirisiniz,
 • Mail adresimizden bize yazılı beyanda bulunabilirisiniz.
 • Ankara merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz,
 • İstanbul ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma olarak Ankara ve İstanbul dışına da kiralama hizmeti sunabiliyoruz. Türkiye’nin 81 ilinden bize ulaşarak araç kiralama talebiniz olduğunu iletmemeniz yeterli.

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama hizmeti alımında sizi zorlayacak yöntemlere sunmuyoruz dijital platformda bu işlemi kısa sürede yapabilmektesiniz. Birkaç adımda kiralama istediğiniz aracı seçmekte ve size ulaşmasını sağlamaktasınız.

Öncelikle hizmet alımı için Ankara ya da İstanbul’da olmanıza gerek yok. Bu iki il dışında da hizmet sunumumuz söz konusu. Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Ankara dışı için en geç 48 saat içinde aracınız size teslim edilmektedir.

Araç kiralama işleminde sizler için hazırlamış olduğumuz bir sözleşme bulunuyor. Dilerseniz merkez ya da İstanbul ofisimize gelerek dilerseniz internet üzerinden sözleşmeye ulaşabilmektesiniz.

Sözleşmenin karşılıklı doldurulması ve imzalanmasıyla birlikte aracınızı kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Renault symbol filo kiralama uzun vadeli bir kiralama hizmetidir. En az 9 aydan başlayarak dilediğiniz süre boyunca araç kiralama işlemi yapabilirisiniz. Araç kiralama işleminin yapılmasıyla birlikte;

 • 24 sata boyunca bizlerle iletişim kurabilmektesiniz,
 • Dijital platformda aracınızı kontrol etme şansınız bulunmakta,
 • Anlık sorunları bu platform sayesinde çözebilmektesiniz,
 • Yedek araç gereken durumlar için bizlerle iletişime geçmeniz halinde Ankara için 24 Ankara dışı için 48 saat içinde aracınız size ulaştırılmaktadır,
 • Aracınızla ilgili tüm bakım onarım ve servis işlemleri için çağrı merkezimiz ya da web sayfamız üzerinden iletişime geçerek yetkili servislere yönlendirme isteyebilmektesiniz,
 • Aracınızın mevsimsel tekerlek değişimleri zamanından firmamız tarafından yapılmakta,
 • Aracınıza ait tüm vergiler zamanında tarafımızca ödenmekte. Güvenli ve sorunsuz sürüş için hizmetlerimiz 24 saat devam etmektedir.

Araç Kiralama Fiyatlarımız

Müşterilerimiz için en önemli konulardan biri de fiyatlandırma. Şirketler için maliyeti düşük olan performansı yüksek olan araçlara ulaşmak önemlidir.

Sektör içinde açıkları bilen ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firma olarak güvenli sürüş sağlayacığınız araçları uygun fiyata kiralama imkanı sunuyoruz.

Kampanya düzenlemeleri yaparak uygun olan fiyatlarımızı belirli dönemlerde daha da alt seviyeye çekmekteyiz. Bu da şirketinizin maiyetlerini daha da azaltacağınız anlamına geliyor.

Bizimle İletişime Geçin

Araç kiralama hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

 • Çağrı merkezimiz,
 • Web sayfamız,
 • Mail adresimiz,
 • Ankara merkezimiz,
 • İstanbul şubemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerin hizmet sunma alt yapısına sahibiz. Bu nedenle bize bulunduğunuz yerden iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*