Paylaşım : BGR Filo    04.06.2020 0 Yorum

Volkswagen Golf Filo Kiralama İçin Firma


Araç kiralama konusunda müşterilerin en çok tercih ettiği firmaların başında BGR filo gelir. Firmamızı kullanarak kolay ve güvenli şekilde araç kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz. BGR filo olarak firmamız 2020 yılının başında devlet ihalelerine girmeye başlamış daha sonrasında ise araç filosunu %30 arttırmıştır. Şoförlü araçlarda da gelişimini arttıran firmamız Türkiye’nin her noktasına araç teslimi gerçekleştiriyor. Firmamız şimdilik yalnızca şirketlere araç kiralama hizmet veriyor. Ancak 2021 yılında ise bireysel kullanıcılara da kiralama hizmeti vermeye başlayacaktır. Diğer araç kiralama firmaları yalnızca belirli marka ve modelleri kiralık olarak sunar. Ancak firmamızın bünyesinde farklı renk, model ve marka araçlar bulunur. Kiralamak istediğiniz araçları oldukça uygun fiyatlar ile kiralık olarak sunar. Bu nedenle de Volkswagen golf filo kiralama müşteriler tarafından sıkça tercih edilir.

Volkswagen Golf Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Volkswagen golf araç kiralamasını yapabilmek için 3 farklı seçeneğiniz vardır. Bu seçenekler arasından size en uygun olanını tercih ederek Volkswagen golf filo kiralama işlemlerini sorun yaşamadan gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kiralama işlemlerini gerçekleştirebilmek için şu adımları gerçekleştirmeniz gerekir;

 • Araç kiralama gerçekleştirmek için talep oluşturmanız gerekir. Kiralama talebi oluşturabilmek için internet adresi üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. bgrfilo.com adresini kullanarak firmanın web sitesine giriş yapabilirsiniz. Daha sonrasında araç kiralaması için talep vermeniz mümkündür.
 • Mail adresi üzerinden de firmaya ulaşabilir ve kiralama için talep oluşturabilirsiniz. Mail adresi ile firmaya ulaşarak araç kiralama talebi oluşturabilmek için destek@bgrfilo.com adresini kullanmanız gerekir.
 • 0850 302 92 92 numarasını telefonunuzdan tuşlayarak çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz araç için kiralama talebini çağrı merkezi üzerinden verme imkanına sahip olursunuz.

Volkswagen golf filo kiralama yapabilmek için öncelikle istediğiniz araç tipini kiralama formunu doldururken belirtmeniz gerekir.

Volkswagen Golf Filo Araç Kiralama Formu

Araç kiralayabilmek için öncelikle bir araç kiralama formu doldurmanız gerekir. Kiralama formunu doldurduktan sonra aracınızı teslim alabilirsiniz. Kiralama formu içerisinde sizden bazı bilgiler talep edilir. Volkswagen golf filo kiralama için sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde siteye girmeniz gerekir. Kiralama formu içerisinde sizden istenilen bilgiler şu şekildedir;

 • İsim ve Soy isminiz
 • TC kimlik numaranız veya Vergi numaranız
 • Telefon numaranız
 • E – Posta adresiniz
 • Kiralamak istediğiniz araç
 • Mesajınız

Yukarıda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde form içerişimde belirttikten sonra araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Volkswagen araç kiralama için formu doldururken kullanmak istediğiniz aracı ve bu aracın modelini belirtmeniz gerekir. Bu şekilde firmamızdan araç kiralayabilirsiniz.

Volkswagen Golf Filo Araç Kiralama Bedeli

Volkswagen golf filo araç modelini kiralayabilmek için öncelikle kiralama formunu doldurmalısınız. Bu formu doldurduktan sonra ise kiralama bedelini ödemeniz gerekir. Kiralama bedeli aylık olarak belirlenir. Aylık bedeli ödedikten sonra aracınızı sorun yaşamadan kiralama imkanına sahip olursunuz.

Firmamızda müşterilerin en çok kiralama talebi oluşturduğu araç ise Volkswagen golf aracıdır. Bu aracı kiralayabilmek için öncelikle aracın kiralama bedelini ödemeniz gerekir. Bu şekilde Volkswagen golf araç kiralama işlemini herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadan gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızda bu aracı aylık olarak 4.600 TL ile kiralayabilirsiniz.

Volkswagen Golf Filo Araç Kiralama Avantajları

Volkswagen araç kiralamanın avantajları oldukça merak edilir. Birçok müşteri tarafından Volkswagen golf filo araç kiralama oldukça sık tercih edilen bir araç modelidir. Volkswagen aracını kiralamanın avantajları şu şekildedir;

 • Lastik, kasko, muayene ve periyodik bakım gibi işlemler için ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Ekstra masraflarınızı engelleyebilirsiniz.
 • Nakit akışınızı aylık olarak rakip etme şansına sahip olursunuz.
 • Araç filonuzun operasyonel işleri için ayrıca vakit ayırmanız gerekmez.
 • Filonuzun yönetimini gerçekleştirebilmek için ek istihdam yaratmanız gerekmez.

Volkswagen Golf Filo Araç Özellikleri

Volkswagen golf filo araç kiralama müşterilerin kiralık oalrak en çok tercih ettiği araba modelidir. Araç oldıkça gelişmiş özelliklere sahiptir. 1.6 motora sahip olan araç 115 hp güce sahiptir. Aracın kasası hatchback yakıtı ise dizeldir. Araç otomatik vitestir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*