Paylaşım : BGR Filo    07.06.2020 0 Yorum

Vw Golf Filo Kiralama Şirketleri


Vw golf filo kiralama müşteriler tarafından firmamızdan sıkça gerçekleştirilir. Firmamız içerisinde birçok farklı modele ve markaya sahip olan kiralık araç bulunur. Ancak bu araçlar arasında en çok tercih edilen araç Vw golf filo aracını kiralayabilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. 2020 yılında devlet ihalelerine girmeye başlayan BGR filo bu yıl içerisinde araç filosunu %30 değerinde arttırmayı başararak başarılı bir büyüme gösterdi.  Türkiye’nin her yerine araç teslimi sağlayan firmamız şu an için yalnızca şirketlere araba kiralama hizmeti verir. Ancak 2021 yılında arge ekibi tarafından geliştirilen application sayesinde bireysel kullanıcılara da kiralama hizmeti sunmaya başlayacaktır. Amacı ülke genelinde kiralama hizmetini çok kolay

VW Golf Filo Kiralama Nedir?

VW Golf filo modeli aracı kiralayabilmek için öncelikle firmamızın kiralama politikası hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Firmamız yalnızca şirketlere kiralama hizmeti verir. Bireysel olarak da kiralama hizmeti vermeye hazırlanan firmamız bu hizmetine 2021 yılında başlayacaktır.

Firmamızdan araç kiralayabilmek için sizden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde vermeniz gerekir. Bu şekilde istediğiniz model aracı sorunsuz şekilde kiralayabilirsiniz. Vw golf filo aracını kiralayabilmek için kiralama bedeli ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Hem kiralama hakkında bilgilenmek hem de kiralama talebi oluşturabilmek için şu adımları uygulamanız gerekir;

  • İnternet üzerinden websitemizi ziyaret ederek istediğiniz araç modeli için kiralama talebinde bulunabilirsiniz.
  • Mail adresimiz üzerinden de firmamızın bünyesi içerisinde yer alan araçlardan VW golf filo aracı için kiralama talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresiniz üzerinden firmamıza ulaşabilmek için destek@bgrfilo.com adresine erişim sağlamanız gerekir.
  • Firmamıza çağrı merkezinden ulaşarak da kiralama talebi oluşturma imkanına sahip olursunuz. Bunun için öncelikle 0850 302 92 92 numarasını telefonunuz üzerinden tuşlamanız gerekir.

Vw golf filo kiralama yapabilmek için yukarıda yer alan adımlardan bir tanesini seçebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz araç için kolay şekilde kiralama talebi oluşturma imkanına sahip olursunuz.

VW Golf Filo Kiralama Formu

Firmamızdan araç kiralayabilmek için kiralama formunu doldurmanız gerekir. Bu formu doldurabilmek için internet, mail ya da telefon ile çağrı merkezi üzerinden kiralama formunu doldurabilirsiniz. VW golf filo kiralama formunu doldurabilmek için öncelikle şu adımları uygulamanız gerekir;

  • Telefon numaranız
  • İsim Ve Soy isim
  • TC No ve Vergi Numaranız
  • E – posta Adresiniz
  • İlgilendiğiniz araç
  • Firmaya ulaştırmak istediğiniz mesaj

Yukarıda yer alan bilgileri firmanın kiralama formuna girdikten sonra sorunsuz şekilde kiralama talebi oluşturmuş olursunuz. Vw golf filo kiralama işlemlerini de yukarıda anlatılan şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Kiralamak istediğiniz aracı kiralama formunda bulunan ilgilendiğiniz araç bölümünden seçebilirsiniz.

VW Golf Filo Kiralama Ücreti

VW golf aracı kiralayabilmek için öncelikle firmanın kiralama formunu doldurmanız gerekir. Daha sonrasında ise kiralamak istediğiniz Vw golf filo aracının aylık ücretini ödemelisiniz. Vw golf filo aracı  motoru 1.5, manuel vitesli, dizel yakıtlı ve gücü 115 HP olan bir araçtır. Araç arazi tipi 4x4’dür. Bu aracın aylık olarak kiralanma ücreti ise 4.100 TL olarak belirlenmiştir. Vw golf filo kiralama ücreti aylık olarak verilecek olan bir ücrettir. Bu ücret kiralama sözleşmesinde de belirtilir.

VW Golf Filo Günlük Olarak Kiralanır Mı?

Araç kiralamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği soruların başında Vw golf filo aracının günlük olarak kiralanıp kiralanmadığıdır. Vw golf filo kiralama ve diğer araçların kiralama hizmetini sunan firmamızda günlük kiralama yoktur. Firmamız sadece uzun dönem kiralama hizmeti sunar. Bu aracı kiralayabilmek için sizden istenilen bilgileri firmanın kiralama formuna girmeniz şarttır.

VW Golf Filo Araç İle Yurt Dışına Gidilir Mi?

Firmamızdan kiraladığınız araç ile yurt dışına çıkış yapılmaz. Ancak firmamız ile iletişime geçtikten sonra firmamız durumu onaylarsa kiraladığınız araç ile yurt dışına gitme imkanına sahip olursunuz. Bunun dışında yurt dışına firmamızdan kiraladığınız araç ile gidemezsiniz. Vw golf filo kiralama sonrasında araç ile yurt dışına gidebilmek için mutlaka firmamız ile iletişime girmeniz gerekir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*