Paylaşım : BGR Filo    03.06.2020 0 Yorum

Vw Passat Filo Kiralama Ne Kadar?


Vw passat filo araç kiralama için firmamızdan yararlanabilirsiniz. 2020 yılı içerisinde devlet ihalelerine katılmaya başlamıştır. Bu yıl içerisinde araç filosunu da geliştiren firmamız %30 büyüme sağlamıştır. Türkiye’nin her yerine araç teslimi yalan BGR filo normal şartlarda yalnızca şirketlere araç kiralama hizmeti sunar. Ancak 2021 yılı ile birlikte firmamız bireysel kiralama hizmetini de ele almaya hazırlanıyor. Ülke genelinde kiralama hizmetini daha kolay hale getirmek amacı ile bu yola çıkan BGR filo araç kiralama konusunda bir uzman haline gelmiştir. Firmamızın en önemli özelliği ise seçmiş olduğunuz araç markası ya da modeli her ne olursa olsun sizlere en uygun fiyatlar ile en hızlı şekilde aracı teslim eder. İster binek isterseniz arazi araçları seçtiğiniz araç türü ne olursa olsun sizlere sunabilmek adına oldukça çok çalışıyoruz. Diğer kiralama firmalarında yalnızca belirli marka ve model araçlar kiralanırken firmamızda birçok farklı model ve markaya sahip araçların kiralaması yapılır. Vw passat filo kiralama müşteriler tarafından en çok tercih edilen yani kiralanan araçtır.

Vw Passat Filo Araç Kiralama

Araç kiralayabilmek için öncelikle araç kiralama talebi oluşturmalısınız. Daha sonrasında ise aracı alabilmek için bir kiralama formu doldurmanız gerekir. Bu formu doldurduktan sonra araç kiralayabilirsiniz. Vw passat filo araç kiralama birçok müşteri tarafından tercih edilir. Bu aracı kiralayabilmek için kiralama talebi oluşturmanız gerekir;

  • Firmamızın çağrı merkezine ulaşım sağlamalısınız. Çağrı merkezine bağlanabilmek için 0850 302 92 92 numarasını telefonunuzdan tuşlamanız gerekir. Bu şekilde çağrı merkezine ulaşabilir ve araç kiralama için talep oluşturabilirsiniz.
  • Araç kiralama için firmamıza ulaşmak istiyorsanız deneyeceğiniz bir diğer yöntem de maildir. Mail adresi üzerinden firmamıza ulaşabilmek ve araç kiralama talebi oluşturabilmek için öncelikle destek@bgrfilo.com mail adresine erişim sağlamanız gerekir.
  • Bunun dışında internet üzerinden de filo araç kiralama talebi oluşturmanız mümkündür. Bunun için öncelikle bgrfilo.com adresine erişim sağlayabilirsiniz. Bu adres üzerinden Vw passat filo araç kiralama talebi oluşturabilirsiniz.

Yukarıda yer alan seçeneklerden istediğiniz bir tanesini kullanarak araç kiralama için talep oluşturma şansına sahip olursunuz. Bunun dışında araç kiralama talebi vermek için bir form doldurmanız gerekir. Araç kiralama formu içerisinde şu sorular sorulur;

  • İsim Soy isim
  • Telefon numaranız ya da Vergi numaranız
  • E – posta adresiniz
  • İlgilendiğiniz araba türü
  • Mesajınız

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde verdikten sonra araç kiralama talebinizi resmi olarak oluşturmuş olursunuz.

Vw Passat Filo Araç Teslim Alma

Kiraladığınız aracı teslim alabilmek için merkezimize gelmeniz gerekir. Kiralama merkezimize geldikten sonra kiralama talebi oluşturduğunuz aracı kolayca teslim alma imkanına sahip olursunuz.

Eğer merkezimize gelemiyorsanız çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu şekilde şu anda olduğunuz konumu iletebilir ve aracınızın olduğunuz yere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Vw passat filo araç teslim alma bu iki şekilde gerçekleştirilir. Vw passat filo kiralama için öncelikle kiralama talebinde bulunmanız ve daha sonrasında ise aracınızı teslim almak için çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Vw Passat Filo Kiralama Sonrası Aracı Kimler Kullanabilir?

Vw passat filo aracı kiraladıktan sonra kimlerin kullanabileceği oldukça merak edilir.  BGR filo firmasından şirket için araç kiralama hizmeti aldıysanız kiraladığınız araçları kiraladığınız şirkette çalışan personeller kullanabilir. Eğer kiralamayı şahıs yaptıysa o şahıs dışındaki kişilerin aracı kullanabilmek için BGR filoya yazılı olarak kullanacak olan kişilerin bilgisini vererek onay almaları gerekir.  Vw passat filo kiralama sonrasında aracı kimlerin kullanacağı için firmadan onay almanız gerekir.

Vw Passat Filo Aracı Günlük Olarak Kiralanır Mı?

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de  Vw passat filo kiralama günlük olarak yapılır mı? Olmuştur. Firmamız günlük ya da haftalık olarak kiralama hizmeti vermez. Aracımızdan kiralama hizmet alabilmek için en az aylık olarak başvuru yapmanız gerekir. Aracı aylık olarak 5.100 TL’ye kiralayabilirsiniz. Lüks olan aracın motoru 1.6 gücü ise 120 HP’dir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*