BGR FİLO KURUMSAL

2008 yılında bilişim ve teknoloji üzerine kurulan şirketimiz, alanında başarılı projelere imza atmış ve bu süre içerisinde elde ettiği bilgi birikimlerini, 2015 yılında otomotiv sektörüne aktararak ülkemize değer katan bir marka oluşturmak yolunda BGR FİLO A.Ş'yi kurmuştur.

BGR FİLO kuruluş amacından da anlaşıldığı üzere araç kiralama hizmetini teknoloji ile buluşturarak kiralama öncesi ve sonrasında geliştirdiği yazılım teknolojisi ile müşterilerine, araçlarını doğru şekilde takip edeceği, anlık yaşadığı sorunlara hızlıca çözüm üretebileceği, günün 24 saati destek alabileceği, servis, bakım ve onarım konusunda sürekli bilgilendirileceği ve daha birçok özelliğe sahip olan dijital platform desteği sunar.

Filomuz bünyesinde birçok farklı markadan oluşan binek, ticari, elektrikli araç, arazi araçları, minibüs ve otobüs ile Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz. Araç kiralama talebiniz ile ilgili önceliğimiz, sizlerin seçmiş olduğu aracın markası ve modeli ne olursa olsun, bu aracı en uygun fiyata, en hızlı şekilde temin etmektir. Bu ilkeyi kendine misyon edinmiş olan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına her zaman desteğe hazırdır.

Vizyonumuz, gideceğiniz her noktada severek ve isteyerek size yol arkadaşı olabilmektir.